Ką reiškia SEO?

SEO yra santrumpa, reiškianti paieškos sistemų optimizavimą (Search Engine Optimization). SEO daro teigiamą įtaką jūsų paieškos sistemos rezultatų reitingui ir taip padidinti jūsų svetainės srauto kiekį ir kokybę. Paprasčiau tariant, SEO suteikia jūsų svetainei daugiau žmonių paieškos sistemose (pvz., „Google“, „Bing“) ir nereikia mokėti už skelbimus.

SEO pagrindas yra raktažodžiai, pagal kuriuos paieškos sistemos randa jūsų norimos užklausos rezultatus. Tarkime, jūsų turite straipsnį „namų apšildymas“. Norėdami, kad jūsų turinys būtų matomas pirmame Google puslapyje (ar bet kokioje kitoje paieškoje) turite optimizuoti jį, kad jūsų straipsnyje būtų kuo daugiau paieškos žodžių su „namų apšildymas“. Bet tai yra tik pagrindas nuo kurio prasideda SEO optimizavimas.

Iš ko susideda SEO?

Norint sukurti kokybišką SEO reikia atkreipti dėmesį ne vien tik teksto kūrimą. SEO optimizavimas susideda ir iš kitų veiksnių, kurie irgi labai svarbus norit iškelti svetainę į pirmus puslapius. Tai:

  • Rinkos tyrimas ir analizė
  • Raktažodžių analizė
  • Vidinis kodo optimizavimas
  • Išorinis optimizavimas
  • Užsikrovimo greitis
  • Pritaikyta mobiliems įrenginiams
  • Turinio kūrimas
  • Korekcijos

Visi šie veiksmai yra svarbus norint pradėti, atlikti ir palaikyti SEO optimizavimą.

Kiek kainuoja SEO?

Deja tiksliai atsakyti į šį klausima negalime. Kiek kainuos SEO priklauso nuo įvairiausi faktorių. Nepasigilinus į kliento tikslus, lūkesčius, konkurencinę aplinką sunku pasakyti kiek laiko reiks skirti projektui. Kartais užtenka labai nedaug, kad pakiltumėte į pirmą poziciją.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą, atitinkanti Jūsų lūkesčius.

Ar man tikrai reikalingos SEO paslaugos?

Ar žinote, bent vieną didžiulę įmonę kuri neturėtu svetainės ir nebūtų lengvai randama internete?
Visos stambios įmonės investuoja į SEO paslaugas, kad internetinėje erdvėje būtų matomi ir lengvai randami. Būtent dėl to jos turi daug klientų ir yra žinomos.

Jei ir Jūs norite praplėsti savo verslą ir būti labiau matomiems, tai investuoti į SEO paslaugas tikrai atsiperka. Tai optimaliausias būdas norint sutaupyti ir rasti naujų klientų.